[ R E K L A M A ] dreams.com.pl - sexhshop online
Regulamin:


I. Zasady ogólne korzystania z serwisu przegrani.com

1.1. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, określa zasady korzystania z serwisu przegrani.com
1.2. Z serwisu może korzystać każda osoba zarejestrowana ktróra prawnie ukończyła 18 rok życia, zwana dalej Użytkownikiem. Rejestracja w serwisie wymaga akceptacji Regulaminu,
    a nie stosowanie się do zawartych w nim wytycznych grozi zablokowaniem lub usunięciem konta Użytkownika.
1.3. Regulamin może zostać zmieniony, o czym Administracja zobowiązuje się do poinformowania Użytkowników przed pierwszym ich logowaniem po zmianie Regulaminu.
    Odmowa akceptacji Regulaminu jest równoznaczna z brakiem możliwości korzystania z konta.
1.4. Administracja szanuje prywatność swoich Użytkowników. Serwis nie rozsyła niechcianych maili (SPAMu), a hasła Użytkowników są kodowane nieodwracalnym algorytmem i przechowywane w bazie danych na serwerze przegrani.com.
1.5. Administracja zastrzega sobie możliwość modyfikacji serwisu, także jego likwidację.

II. Rejestracja w serwisie przegrani.com

2.1. Rejestracja w serwisie przegrani.com jest bezpłatna.
2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), hasło, poprawny adres e-mail.
    Akceptując regulamin oświadczasz że masz ukończone 18 lat.
2.3. Aktywację konta dokonuje się przez uaktywnienie linku, przesłanego na podany adres e-mail. Link jest ważny 7 dni od dnia jego wygenerowania. Po upływie 7 dni konto zostanie usunięte.
2.4. W wyniku rejestracji tworzone jest konto, z którego Użytkownik może korzystać po zalogowaniu. Użytkownik w każdej chwili może zmienić lub usunąć własne dane, umieszczone w swoim profilu.

III. Działy i funkcjonalności serwisu przegrani.com

3.1. Serwis przegrani.com składa się ze strony głównej (początkowej), zwanej dalej Portalem, Top oceniane, Top facebook, Oczekujące (wymagają akceptacji administratora)
3.2. Na Portalu automatycznie pojawiają się najpopularniejsze ostatnio dodane zdjęcia, gify oraz filmy. Oglądanie Portalu nie wymaga rejestracji.

IV. Zasady dodawania nowych materiałów oraz pisania komentarzy i oceniania.

4.1. Dodawac nowe materiały, komentować oraz oceniac mogą jedynie Użytkownicy serwisu.
4.2. Każde zdjęcie, gif lub materiał wideo powinno być poprzedzone nazwą (opisującym jego zawartośc)
4.3. Zdjęcia, gify i pliki wideo należy dodawać wyłącznie przez odpowiedni przycisk "Dodaj" widoczny po zalogowaniu. Przed dodaniem zdjęć należy usunąć z nich wszelkie dane identyfikacyjne osób znajdujących się na zdjęciu.
4.4. Umieszczając w serwisie zdjęcia, gify i filmy użytkownik zgadza się na uczynienie ich ogólnodostępnymi w sieci Internet, włączając w to ich pobieranie i dalszą modyfikację przez innych Użytkowników oraz osoby trzecie.
4.5. Serwis przegrani.com nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane.
4.6. Administracja nie odpowiada za treść zamieszczanych przez Użytkowników materiałów i komentarzy. Administracja jedynie udostępnia narzędzie do komunikacji, jakim jest portal przegrani.com.
    Autor wątku lub komentarza powinien upewnić się, że umieszczana przez niego treść nie łamie praw autorskich oraz prawa RP.
4.7. Przed rozpoczęciem dodawania nowego pliku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie przegrani.com. Powtarzające się pliki będą usuwane.
4.8. Zakazana jest reklama usług, produktów, lub innych stron internetowych bez zgody Administracji.

V. Rola Administracji oraz Moderatorów serwisu przegrani.com.

5.1. Przestrzegania zasad pilnują Moderatorzy. Moderatorzy są uprawnieni do usuwania komentarzy niezgodnych z Regulaminem.
5.2. Administracja zastrzega sobie prawo usuwania lub zablokowania kont Użytkowników notorycznie łamiących Regulamin lub działających na szkodę serwisu przegrani.com.
5.3. Osoba stwierdzająca naruszenia swoich praw (np. do wizerunku, autorskich), bądź prawa RP powinna to zgłosić Administracji lub Moderatorowi.